Panenství na obtíž

6. července 2008 v 16:17 | Lovely_Luc!nnQa ♥ |  Cinema
Když je panenství na obtíž

Je-li holce 16 a je ještě panna, tak je to samozřejmě na obtíž. A to nejenom jako fakt sám o sobě, ale hlavně kvůli tomu, že se o ní zajímá školní idol. A protože na poprvé "to" prostě není hezké, je třeba "to" odbýt s nějakým náhradníkem, aby s tím pravým už bylo vše v pohodě. Hlavní hrdinka Bea (Kaia Foss) má naštěstí dobré kamarádky, které za a) "to" už mají za sebou, za b) myslí na její dobro a proto jí za c) správného náhradníka najdou.
Panenství na obtíž
Zápletka je v pravdě nečekaná. Z idola Daniela (Espen Klouman-Hoiner) se vyklube lump, i když ne tak velký, jak by člověk v takovém případě očekával. Skoro to až vypadá, že mu nešlo jen o to jedno a že měl Beu opravdu rád. Z náhradníka Anderse (Kim S. Falck-Jorgensen) se naopak vyloupne docela sympaťák, který Bee dokáže i přes kamarádčiny dobré rady zamotat hlavu. Vybarví se i samotné kamarádky. Zejména jedna z nich na Beu poněkud zapomene a začne se hlavně přiživovat na jejím vztahu s Danielem, který jí přináší kýžené školní společenské postavení.
Panenství na obtíž
Ačkoli je ústředním tématem filmu sex, erotické scény jsou zde slovy tři. První dvě jsou, jak už to vzhledem k okolnostem bývá, spíše komické a odpovídají tomu, že aktéři jsou v dané oblasti opravdu začátečníci. V poslední však už vystupují ostřílení profíci. Ještě než jsem šla do kina, uvažovala jsem, podobně jako i spousta dalších diváků, v čem bude tento skandinávský film jiný či stejný v porovnání s již dříve natočenými filmy tohoto ražení. Budou severští teenageři třeba chladnější než jejich američtí a němečtí kolegové?


.:Info o filmu:.
Rok:
2005
Režie: Petter Naess
Scénář: Johan Bogaeus
V hlavních rolích: Kaia Foss, Maria Brinch, Kim S. Falck-Jorgensen, Kamilla Gronli Hartwig, Espen Klouman-Hoiner, Ida Thurman-Moe
Délka: 83 minut


Panenství na obtíž
Když je panenství na obtíž
Když je panenství na obtíž
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti my bločeQ..?

Ano ...
Ujde ...
Ne ...

Komentáře

1 lenciik tve esbé mtr lenciik tve esbé mtr | Web | 6. července 2008 v 16:33 | Reagovat

wOw na ten film bychs e chtela juknůt

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama